הינדי לנדאו ז"ל

הינדי אישה טובת לב. מסורה מאוד למשפחתה. עובדת חרוצה במטבח ובמכבסה וחלק מהנוף האנושי של הקיבוץ שעושה את דרכה נאמנה. הינדי הייתה אישה מעורבת בחברה שאכפת שאיכפת לה מכל דבר. תמיד דאגה שיהיה סדר במיחזור שכל פריט יהיה במקומו. היא לקחה על עצמה עוד תפקיד של כשרות הכלים בין חלבי ובשרי לא פעם עשתה מיון במטבח ועיניה הבוחנות מצאו שגגות וטעויות.

מרים אונא

כשנילי ביתי היתה קטנה היא נזקקה לאוכל ללא מלח.
למזלינו הינדי עבדה אז במטבח ילדים והיא במסירות רבה קיבלה על עצמה לדאוג לנילי לאוכל טעים במשך כשנתיים.האוכל למרות היותו ללא מלח היה כ"כ טוב שיתר הילדים בקבוצה ניסו לקחת מהצלחת של נילי.היינו אז ונשארנו אסירי תודה להינדי.

שרקה

הינדי היא אמא של בן כיתה. הינדי היתה שכנה כשהיינו ממש קטנים. בתור ילדה בחופשים עבדתי במטבח והרבה פעמים ציוותו אותי להינדי במטבח ילדים תמיד נהנתי לעבוד איתה ולדבר איתה בעברית מתובלת באנגלית. המשפט ששמעתי ממנה הכי הרבה היה "אני מכירה אותך עוד לפני שנולדת" גם כשעבדתי בבתי ילדים ובאתי לקחת אוכל הינדי היתה מקבלת אותי בחיבוק ונשיקה.
היום עצוב לי ממש.... חיבוק חדש לכל המשפחה

אורנה קייזרמן (אורבאום)

אני הכרתי את הינדי משך שנים, כאשר שהגעתי לקיבוץ בשנה 1973, קיבלתי משפחת לאה ואליס קפלן בתור משפחה מעומצת. דרך אליס הכרתי את שמואל והינדי. היא הייתה אישה מקסימה, עבדה בהרבה מקומות עם שרות לחברים [מטבח ילדים, מכבסה עם אסתר גולדמן ז"ל, לב-לביא, מחסן הבגדים, ועוד]. היה נעים לדבר איתה על כל נושא והיא הייתה מאד חברתי. אני לא מאמין שהינדי כבר עינינו, זה פתואמי. היא בליבי. שלא נידע עוד דאבה!

ישראל הרטמן

נזכרתי שהינדי עבדה זמן רב ביריעות, היא דאגה לתת לוותיקים עבודות יחד עם רחלי והיא בעצמה עשתה כל מיני עבודות לטובת הקיבוץ. בזמן האחרון שעבדתי בתור צ'קר בח"א כל יום ראיתי אותה מסדרת וממלא המתקני מפיות [חלבי ובשרי], גם בימי ה' היא היית לוקחת הכלים של סכו"ם בשרי ועושה סדר בין הסוגים שונים. היא היית מאד צמודה לנכדים שלה [דוד ובנימין] יחד עם צילה ועוד יותר בשבתות. כמה פעמים ביקרתי אצל שמואל והינדי בביתם ותמיד קיבלו אותי כמו בן משפחה. יהי זכרה ברוך.

ישראל הרטמן